رستوران سنتی ستارخان | رستوران سنتی مفید

رستوران سنتی مفید

رستوران سنتی ستارخان – در سالهای اخیر رفتن به رستوران تنها جنبه رفتن به مکانی برای صرف غذا نیست. برخورداری از محیط زیبا و دلنشین و صرف غذای با کیفیت و سالم از جمله مواردی است که از نظر مشتریان اهمیت زیادی دارد.

رستوران سنتی مفید واقع در منطقه ستارخان یکی از برترین رستورانهای سنتی منطقه غرب تهران محسوب می شود.

اگر بدنبال یک رستوران لوکس، شیک، مدرن و با کیفیت می گردید، رستوران سنتی ستارخان با محیطی آرام و لوکس و انواع غذاهای با کیفیت در دسترس شماست.

صرف غذا در یک محیط مدرن و لوکس و لذت طعم غذاهای اصیل ایرانی در رستوران لوکس سنتی مفید ستارخان به عنوان یک خاطره ماندگار در ذهن شما باقی می ماند.

منطقه ستارخان تعداد زیادی رستوران، فست فود و سفره خانه را در خود جای داده است. اگر تصمیم به صرف غذای سنتی با کیفیت و با طعم و مزه عالی را دارید، رستوران سنتی ما بهترین پیشنهاد برای شما خواهد بود.

در ادامه به معرفی برترین رستوران سنتی ستارخان و غرب تهران می پردازیم.

رستوران سنتی مفید

رستوران سنتی مفید تلفیقی از معماری مدرن و سنتی

رستوران سنتی مفید را می توان تلفیقی از هنر معماری سنتی و مدرن نامید. فضای زیبا و سنتی رستوران شما را به یاد سفره خانه های ایرانی می اندازد. وجود تخت و آبنما در سالن آرامش خاصی به میهمانان می دهد.

از طرفی تعدادی میز و صندلی شیک و مجلل برای افرادی که ترجیح می دهند غذای خود را بر روی آن میل کنند در نظر گرفته شده است.

نورپردازی زیبای رستوران سنتی ستارخان فضای جذابی را به وجود می آورد چنانچه می توان در فضایی دنج و آرام به صرف غذا مشغول گردید.

رستوران سنتی مکانی جذاب و ایده آل برای برگزاری جشنها و میهمانی های شماست. اگر می خواهید شامی شاعرانه و دلچسب در محیطی آرام صرف کنید و یا اینکه جشنها و میهمانی های خود را در محیطی لوکس برگزار کنید، رستوران سنتی مفید بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

برای صرف غذا در بهترین رستوران سنتی از قبل رزرو نمائید. برای اینکار می توانید با مراجعه به وب سایت رستوران، زمان و تعداد میهمانان خود را ثبت نموده تا میز شما رزرو گردد.

رستوران لوکس سنتی مفید پذیرایی کامل و تمام عیار از میهمانان شما بعمل خواهد آورد. نکته قابل توجه این است که رستوران علاوه بر فضایی لوکس و مدرن که براستی تلفیقی از هنر معماری مدرن و سنتی تلقی می گردد، از منو غذایی متنوع و با کیفیت فوق العاده برخوردار است. در ادامه به معرفی منو و کیفیت غذای رستوران می پردازیم.

طعم و مزه اصیل انواع غذاها در رستوران سنتی مفید

یک رستوران برای اینکه بتواند رضایت مشتریان خود را بدست آورد باید به کیفیت طبخ غذای خود اهمیت زیادی دهد. طبخ غذای عالی و با کیفیت و مورد پسند ذائقه مشتریان ایرانی چیزی است که در رستوران سنتی مفید به خوبی مورد توجه قرار می گیرد.

کادر آشپزی رستوران سالها تجربه آشپزی حرفه ای را داشته و انواع غذاهای ایرانی، فرنگی و عربی را طبخ و سرو می نماید. استفاده از روشهای صحیح و اصولی آشپزی در کنار آشپزی سالم و مدرن منجر به طعم غذای عالی و بی نظیر می گردد.

انواع کباب، پلو، خورشت، دیزی، دسر، سالاد و نوشیدنی های متنوع و خوشمزه در رستوران سرو می گردد.

یک ویژگی مهم رستوران این است که روش های طبخ سنتی و سالم برای تهیه و پخت انواع غذاها اجرا می گردد، لذا طعم واقعی غذاهای اصیل ایرانی را می توانید در رستوران سنتی مفید تجربه کنید.

همچنین رستوران علاوه بر انواع غذاهای ایرانی، غذاهای فرنگی و عربی را نیز طبخ می نماید. دوستداران غذاهای بین المللی می توانند طیف وسیع و متنوعی از غذاهای مختلف را سفارش دهند. طعم و مزه اصیل غذاهای رستوران سنتی مفید چیزی است که هرگز فراموش نخواهید کرد.

رستوران مفید همواره تهیه مواد اولیه مرغوب و درجه یک را در اولویت های کار خود قرار داده و از مواد ارگانیک و کاملا طبیعی استفاده می نماید. بدین ترتیب سلامت غذاهای طبخ شده در رستوران بطور کامل تضمین می شود.

افرادی که می خواهند یک غذای سالم و با طعم و مزه فوق العاده را تجربه کنند به رستوران سنتی مفید مراجعه کنند.

موسیقی زنده و محیطی آرام در رستوران لوکس سنتی مفید ستارخان

رستوران لوکس سنتی مفید ستارخان علاه بر اینکه محیطی دنج و آرام است، انواع برنامه های موسیقی زنده و سنتی را برگزار می نماید. رستوران سنتی مفید ستارخان دارای ظرفیت ۳۰۰ نفر است و کاملا مناسب برای برگزاری میهمانی ها، جشنها و مراسم مختلف است.

انواع برنامه های موسیقی زنده سنتی توسط گروه نوازندگان رستوران اجرا می گردد. صرف غذا در محیطی مدرن و لوکس و به همراه موسیقی زنده بسیار لذت بخش خواهد بود. رستوران سنتی مفید ستارخان یکی از برترین رستورانهای منطقه ستارخان بوده که همه روزه پذیرای میهمانان متعددی است.

رستوران مفید برای داشتن لحظاتی خاطره انگیز و رویایی و صرف غذای عالی در بهترین رستوران ستارخان در دسترس شما قرار دارد. برنامه موسیقی زنده رستوران توسط گروه نوازندگان سنتی اجرا شده و طرفداران زیادی دارد. لحظات خود را با صرف غذا در رستوران سنتی مفید ستارخان و لذا بردن از فضای شیک و مدرن به همراه موسیقی زنده رویایی و دلنشین کنید.

برای رزرو می توانید از طریق وب سایت اقدام نموده و یا با مدیریت رستوران تماس بگیرید.