رستوران سنتی صادقیه (مفید) با بهترین کیفیت غذا و نازل ترین قیمت , اماده پذیرایی از شما  میباشد.

رستوران سنتی مفید

یکی از بهترین رستوران های سنتی شهر تهران است که در منطقه صادقیه قرار دارد.فضای داخلی رستوران که تلفیقی از معماری مدرن و سنتی می باشد،پذیرای سلیقه های مختلف مشتریان عزیز در تمام روزهای هفته می باشد.این رستوران با ارائه ی منویی متنوع از غذاهای خوش طعم و اصیل ایرانی،در فضایی آرام ، لوکس و دل نشین ساعاتی خوش و به یاد ماندنی را برای شما رقم میزند .

رستوران سنتی مفید

رستوران سنتی مفید صادقیه

برای سرو یک غذای دلپذیر در یک مکان آرام و دلنشین انتخاب های زیادی در پایتخت بزرگ ما ،تهران وجود دارد،اما اگر شما به دنبال تجربه ی خوردن غذایی با طعم و مزه ی اصیل ایرانی و فراموش نشدنی درمکانی دنج و آرام هستید، فضایی دلنشین که تلفیقی هنرمندانه از معماری سنتی ایرانی و مدرن می باشد، رستوران سنتی مفید می تواند انتخاب فوق العاده ای باشد ،رستوران سنتی مفید جایی است که می توان تمام این تجربیات شیرین را تواَمان داشت.
رستوران سنتی مفید که در منطقه صادقیه در غرب تهران واقع شده است یکی از بهترین رستوران های سنتی تهران می باشد که همه روزه پذیرای شما مشتریان عزیزمی باشد.

سفره خانه سنتی مفید , غذای اصیل ایرانی

منوی رستوران سنتی مفید، شامل دلچسب ترین و خوشمزه ترین غذاهای اصیل ایرانی می باشد که به دلیل طبخ ماهرانه و کیفیت بالای مواد مصرفی، طعم و مزه ای شگفت انگیزرا درذهنتان ثبت می کند. انواع کباب و جوجه کباب با طعم و مزه ای هوس انگیز، خورشت قورمه سبزی با عطرو طعم بی نظیرش ، دیزی سنگی خوش آب و رنگ ، تنها نمونه هایی از غذاهای متنوع و خوش طعم این رستوران سنتی می باشد.خوب است بدانید که رازاین عطر و طعم ماندگارو دلچسب همه به این برمی گردد که رستوران سنتی مفید در تهیه غذاهایش ازمرغوب ترین وتازه ترین مواد اولیه استفاده می کند که این مواد توسط آشپزهای باتجربه و ماهر به غذایی باب میل ذائقه ایرانی و حتی غیرایرانی تبدیل میشود.

رستوران سنتی مفید

باقالی پلو با گردن غذای پرطرفدار رستوران سنتی مفید

رستوران سنتی مفید همواره تلاش کرده ابزرگست غذایی سالم ،با کیفیت و ازهمه مهم تر خوش مزه را به مهمانان خود ارائه دهد ورضایت خاطرمشتریان عزیزرا مهم ترین دستاورد خود می داند. بنابراین شما می توانید با اطمینان خاطرازکیفیت و طعم غذاها، خود و خانواده را به سرو غذایی عالی و دلچسب در محیطی آرام و خاطره انگیز دعوت کنید و افتخار بی نقص ترین میزبانی از مهمانانتان را با آسودگی خاطر به ما بسپارید و خاطره ای به یاد ماندنی را در ذهن عزیزانتان ثبت نمایید.

رستوران سنتی مفید

هم نشینی زیبایی از فضای مدرن و سنتی در رستوران سنتی مفید

ازطعم و عطر وکیفیت عالی غذا که بگذریم طراحی و چیدمان فضای داخلی رستوران به نحوی است که ترکیبی زیبا از معماری و فضای سنتی و مدرن را درکنارهم دارد و می توان تجربه ی حضوردر فضایی با معماری سنتی و اصیل ایرانی را در کنار معماری مدرن و لوکس در کنار هم تجربه کرد.
هم نشینی این فضای سنتی و مدرن می تواند پاسخگوی سلایق مختلف مشتریان عزیز باشد ، انتخاب اینکه با نشستن روی تخت های چوبی به خاطرات دیرین خود سفر کنند یا مبلمان لوکس و مدرن را برای پذیرایی از خود و خانواده انتخاب کنند.نوای موسیقی زنده و سنتی ایرانی که هم نشینی زیبایی با صدای آرام بخش آبنماهای رستوران دارد، یکی دیگر از امکانات رستوران سنتی مفید می باشد که در کنار فضای زیبا و دلنشین و غذای اصیل و خوش طعم و عطر ،لحظاتی آرام بخش و به یادماندنی را برای شما به ارمغان می آورد،تا ساعتی را به دور از هیاهوی زندگی و پایتخت، با آرامش خیال سپری کنید.
همان طور که در بالا بیان شد،رستوران سنتی مفید، افتخار میزبانی از محافل و انواع مراسمات و مهمانی های شما سروران گرامی را تا ظرفیت 300 نفر دارا می باشد و برای رفاه حال شماعزیزان،امکان رزرو وسفارش با شماره گیری تلفن هایی که درسایت https://mofid-restaurant.com/ موجود می باشد برای شما فراهم شده است. رستوران سنتی مفید صادقیه، افتخاراین را دارد که پذیرای سلیقه های مختلف افراد با ارائه ی غذاهایی با کیفیت وعالی باشد و لحظاتی شاد،خاطره انگیزورویایی را در فضایی اصیل و ایرانی برای شما به ارمغان آورد.